Archiwa tagu: prawo autorskie

Prawa autorskie: osobiste, majątkowe i użytek

Zapraszamy na szkolenie z zakresu prawa autorskiego w tym:  autorskich praw osobistych, majątkowych i dozwolonego użytku.

Szkolenia prowadzą dr Marek Bukowski – wybitny ekspert z dziedziny prawa autorskiego oraz mec. Agnieszka Malczewska – adwokat w Kancelarii Prawnej Bukowski i Wspólnicy, specjalistka z zakresu prawa własności intelektualnej oraz prawa konkurencji.

Czytaj dalej

Umowy prawo autorskie

Zapraszamy na szkolenie z zakresu redagowania i zawierania umów regulujących prawa i obowiązki w zakresie prac autorskich.

Szkolenia prowadzą dr Marek Bukowski – wybitny ekspert z dziedziny Prawa autorskiego, autor oraz współautor regulacji z zakresu Prawa własności intelektualnej; w ramach praktyki prawniczej prowadził sprawy noblistki Wisławy Szymborskiej; Kancelaria Prawna Bukowski i Wspólnicy Sp.k., Kraków oraz mec. Agnieszka Malczewska – adwokat w Kancelarii Prawnej Bukowski i Wspólnicy, specjalistka z zakresu prawa własności intelektualnej oraz prawa konkurencji; na stałe publikuje w miesięczniku IT w Administracji oraz Film & TV Kamera. Autorka, wydanej niedawno książki – „Pułapki prawa autorskiego w zamówieniach publicznych”.

Czytaj dalej

Prawa autorskie w instytucji publicznej

Zapraszamy na szkolenie z zakresu problematyki praw autorskich w instytucjach publicznych.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie już 8-9 maja. Program opiera się na najważniejszych aspektach wspomnianej problematyki i przekazuje kompendium wiedzy, w szczególności pojęcia, zasady ochrony, regulacje i inne.

Szkolenie poprowadzone zostanie w formie wykładu połączonego z warsztatami (z wykorzystaniem case studies), podczas którego zostaną przedstawione i szczegółowo omówione zagadnienia związane z różnego typu aspektami praw autorskich w praktyce instytucji publicznej .

Czytaj dalej